Biyo-kütle yakıttan elektrik enerjisi üretecek olan Bergama'daki tesisimiz; MASES Enerji Üretim San. ve Tic. A. Ş, ülkemizde ilk olma özelliğine sahiptir.
Temiz ve yenilenebilir enerji kaynaklarının etkin kullanımı ile doğal yaşam alanlarımıza saygı göstermek öncelikli hedefimizdir. Türk enerji sektöründe bir ilk olacak olan “Pirinadan Elektrik Üretimine" karar verilmiştir. Bu konudaki çalışmalarımız son hızla devam etmektedir. İlk etapta 11.6 MW olarak planlanan santralimizde ikinci tesisimizin de kurulu gücü aynı olacaktır.

Ayvalık'ta bulunan DOĞUŞ Prina Yağ ve Yağlı Mad. San. Tic. A.Ş. ortalama 550 ton/gün pirina işleme kabiliyetine sahiptir


Ovacık/Bergama'daki tesisimiz ORPİR Orman Ürünleri Prina Yağ Katı Yakıt San. Tic. A.Ş, günlük ortalama 700 ton/gün yağlı pirina işleme kabiliyetine sahiptir.

Tanıtım Filmimizi İzleyin

Ayvalık ve Bergama'daki her iki tesisimiz günlük toplam 1250 ton/gün pirina işleme kabiliyetimizle Türkiye’nin en büyük pirina işleme tesisidir.

Elde edilmekte olan pirinaya ilave olarak Ovacık/Bergama'daki Rafinerimizde; kimyasal olarak 50 ton/gün ve fiziksel olarak ise 60 ton/gün olmak üzere toplamda 110 ton/gün pirina yağı rafine edilmektedir.

Balıkesir'deki YAVUZLAR Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. Ltd. Şti. ile beyaz eşya perakende satışı üzerinde faaliyet gösterilmektedir. İşletmemiz Balıkesir BOSCH Merkez Bayii olarak faaliyet göstermektedir.

Şirketlerimize ait inşaat ve yapı faaliyetlerimizi ise Yavuzlar Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. üzerinden yürütmekteyiz.

Saygılarımızla...

Yavuzlar Grup A.Ş.